Комутатор Dahua PFS4218-16ET-190, 16FE PoE+2GE SFP(combo), Hi-PoE, Web, 190W
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
  • Мрежови портове: 16*10/100Mbps PoE ports, 2*10/100/1000Mbps
  • Бюджет: 190W
  • PoE протокол: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE
  • Захранване: AC 100~240V
  • Капацитет: 8,8Gbps
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Брой портове (count)16
Скорост на портовете10/100 Mbps
Тип суичSmart Managed
PoE поддръжкаPoE+
Форм факторНастолен / За монтаж в рак
СлойLayer 2
SFP портове (count)2
SFP+ портове (count)0
Капацитет на превключване (Gbps)8.8
PoE бюджет (W)190 W
VLAN поддръжкаДа
СтекируемНе
Без вентилаторНе
Тегло0.10кг
Захранвайте вашите IP камери, безжични точки и други PoE устройства с комутатора Dahua PFS4218-16ET-190, който разполага с 16 Fast Ethernet порта с PoE+ и общ PoE бюджет от 190W. Двата Gigabit SFP комбо порта за uplink и уеб базираното управление осигуряват надеждна свързаност и гъвкав контрол на мрежата за малки и средни предприятия.
Ключови Предимства
  • Висок PoE бюджет — 190W обща мощност поддържа до 16 PoE+ устройства, идеален за захранване на PTZ камери и мощни точки за достъп.
  • Hi-PoE поддръжка — Доставя до 60W на порт за взискателни устройства.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Брой портове16
Тип суичSmart Managed
PoE поддръжкаPoE+
СлойLayer 2
SFP портове2
PoE бюджет190 W